Menu

RentMe Facebooki mäng

Meil on hea meel teha teatavaks meie esimene Facebook-i auhinnamäng;

toyota-auris

Võita on võimalik lausa mitu auhinda, esiteks sõiduauto Toyota Auris-e kahepäevane kasutusõigus ja lisaauhinnana kahepäevane minipuhkus kahele Riias, hotellis Welton Elefant. Oslaemiseks tuleb olenemata järjekorrast esmalt “jagada”, siis kommenteerida auhinnamängu sõnadega “RentMe-ga võidan mina” ja lisada “meeldivaks” RentMe Autorendi Facebook-i leht, ning viimaks vastata lehekülje all olevatele küsimustele.

welton

Võitja loosime välja ja teeme teatavaks meie Facebooki-i lehel 24-ndal mail kell 16:00. Auto anname võitjale üle 29-ndal mail, peale mida saab võitja suunduda otsejoones Wellton Elefant hotelli, veetma mõnusat kahepäevast minipuhkust kevadises Riias, seda loomulikult koos kaaslasega.

riga

Kasutades telemaastiku legendaarstet lauset “aga see ei ole veel kõik”, saadame võitja lisaks nautima õhtusööki Riia vanalinnas asuvasse restorani ja anname auto võitjale üle täis kütusepaagiga.

1. Jaga
2. Kommenteeri “RentMe-ga võidan mina”
3. Lisa meeldivaks
4. Vasta kolmele küsimusele lehe all

Rentme Facebooki mäng, võimalus võita Toyota Aurise kasutusõigus, kevadine Riia, kaks ööd Superior toas ja õhtusöök Riia vanalinnas, see kõik on Sind ootamas ees……

Head loosiõnne,
RentMe Autorent

VASTA KÜSIMUSTELE

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

 • parking-arrival

 • Name

  Email

  Description of the vehicle

  Period

  Other infromation

 • [car_booking]

 • Nimi

  E-post

  Soovitud sõiduki kirjeldus

  Sõiduki kasutamise ajavahemik

  Muu informatsioon