Menu

Rendiauto broneerimine – See on lihtne!

kaed-votmed

Rendiauto broneerimine on lihtne:

Saad kõik vajaliku teha otse meie kodulehel. Alusta sobiva aja sisestamisega, peale mida saad valida meelepärase sõiduki. Broneerimise protsessi käigus saad valida RentMe Autorent poolt pakutud Lisatarvikud ja sobiva maksemeetodi. Rendiauto broneerimine nüüd mugavam kui kunagi varem.

Tasumine ja rendihinnad:

Teenuste eest tasumine on mugavam kui kunagi varem. Aktsepteeritud maksemeetodid on pangaülekanne, PayPal, krediitkaart, sularaha või kaardimakse. Sularahas või pangakaardiga (mobiili levialas) on võimalik tasuda sõiduki kättesaamisel ja seda üle Eesti. Teenuste ja sõidukite hinnad on hooajalised ja omakorda jagunevad vastavalt perioodile. Perioodi mõõdetakse päevades ja erinevates hinnagruppides 1 / 2-3 / 4-6 / 7-14 / 15-21 / 22 – 30 /, mida pikem on periood, seda soodsam on ühe ööpäeva maksumus. Rendiperiood pikem kui 30 päeva, küsi pakkumist.  Sõidukite rendihinnad ja teenuste maksumus on kättesaadav läbi broneerimise protsessi, need kuvatakse alati vastavalt hooajale ja rendiperioodile, ning kulud kokku koos võimaliku soodustusega on alati koheselt näha. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu ja midagi täiendavalt või varjatult teenuse maksumusele ei lisandu ja rendiauto broneerimine on tasuta.

Tagatisraha:

Sõidukite rentimisel tuleb tasuda tagatisraha, mis on olenevalt sõidukist keskmiselt 100-200 eurot. Tagatisraha on võimalik tasuda pangakaardiga (rahasumma broneerimine) va.Maestro. Tagatisraha vabastatakse pangakontol (rahasumma broneerimise tühistamine) koheselt peale rendiauto nõuetekohast tagastust. Palume eelnevalt tutvuda RentMe Autorent Renditingimuste ja Rentija meelespeaga.

Rendiauto kättesaamine ja tagastamine:

Sõiduk on võimalik kätte saada ja tagastada erinevatel aadressidel, linnades ja riikides (eelneval kokkuleppel). Kui sobivat lahendust ei ole broneerimise protsessi käigus tagatud, siis palume meiega ühendust võtta ja kindlasti leiame üheskoos soovide täitmiseks lahenduse.

Lisatarvikud:

Rendiauto broneerimise käigus on võimalik valida sobiv lisavarustus, mille hulgas on navigatsiooniseade, tahvelarvuti, laste turvatool, reisikomplekt, katuseraamid, jalgrattahoidja, lastevanker, multimeedia laadija, jalgrattad, suusaboks, mobiilse interneti seade, bluetooth käedvaba süsteem, millega on võimalik täpsemalt tutvuda meie Lisatarvikute lehel.

makseviisid-payment-methods-kaardimakse-autorent

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

 • parking-arrival

 • Name

  Email

  Description of the vehicle

  Period

  Other infromation

 • [car_booking]

 • Nimi

  E-post

  Soovitud sõiduki kirjeldus

  Sõiduki kasutamise ajavahemik

  Muu informatsioon