Menu

Rendiautod Tallinnas – RentMe Autorent

cars-row-rental

Rendiautod Tallinnas:

Meie missiooniks on pakkuda kliendisõbralikku ja kvaliteetsetet renditeenust. Broneeri kohe ja saa osa RentMe sõidurõõmust.

Kõik RentMe rendiautod on väga heas seisukorras, puhtad ja hooldatud vastavalt vajadusele see on standard meile järgimiseks. Valida on võimalik erineva klassi ja suurusega rendiauto vahel Mini, Väike, Keskimine, Suur ja Esinduslik. Lisaks on valikus kauba või reisijate veoks mõeldud väikebussid, mahtuniversaalid ja kaubikud. Reisimaks koos pere või sõpradega, pakume lisatarvikuid, mis tagavad mugava ja turvalise liiklemise. Kõikidel rendiautodel on all hooajale sobivad rehvid ja konditsioneer ning renditeenus sisaldab 24h Autoabi ja täiskindlustust.

Eelneval kokkuleppel on võimalik RentMe rendiautot kasutada kogu Euroopas. Lühi- või pikaajaline autorent, RentMe rendiautode valikust leiad sobiva. Tagamaks laialdase kättesaadavuse ja taskukohasuse, on RentMe rendiautode valikus uuemad ja vanemad sõidukid. Rendihinnad algavad 12 eurost päev ja sõiduki rentimisel tasutav tagatisraha on olenevalt sõidukist keskmiselt 100-200 eurot. Rendiauto on võimalik kätte saada ja tagastada vabalt valitud asukohas üle Euroopa. Kui sobivat asukohta ei ole broneerimisel pakutud, siis palume meiega ühendust võtta ja leiame kindlasti sõiduki kohaletoimetamiseks lahenduse. Kvaliteetsed ja parimad rendiautod RentMe Autorendist. Leia RentMe Autorent Facebook-is ja kontakteeru.

Mini sõiduauto.
Ford Ka, Toyota Aygo, Fiat 500, Volkswagen UP.

Väike sõiduauto.
Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Peugeot 208, Hyundai I30.

Keskmine sõiduauto.
Toyota Corolla, Toyota Auris, Volkswagen Golf, Honda Civic.

Suur sõiduauto.
Toyota Avensis, Mazda 6, Volkswagen Passat, Citroen C4.

Esinduslik sõiduauto.
Audi A8, Mercedes-Benz ML (SUV), BMW 7-series, Mercedes-Benz C-class.

Kaubikud ja mahtuniversaalid.
Volswagen Caravelle, Mercedes-Benz Viano, Dodge Caravan.

Rendiautod on saadaval nii manuaal- kui ka automaatkäigukastiga. RentMe rendiautod on parim valik lühi- ja pikaajalise autorendi korral. Usaldusväärne autorent ja parimas korras rendiautod, see on RentMe Autorent.

 RentMe sõidukitega on autorent mugavam kui kunagi varem.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

 • parking-arrival

 • Name

  Email

  Description of the vehicle

  Period

  Other infromation

 • [car_booking]

 • Nimi

  E-post

  Soovitud sõiduki kirjeldus

  Sõiduki kasutamise ajavahemik

  Muu informatsioon